Atlas Sayaç Logosu

Uzaktan Sayaç Okuma

atlas uzaktan sayaç okuma

Nasıl Kurulur?

Binanızda bulunan sayaçlar standart sayaçlar ise tek bir kablo hattı üzerinden birleştirilerek Atlas RF Okuma cihazına bağlanır ve daha sonra www.payolcer.com internet paylaşım portalı üzerinden dilediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifreniz ile girerek sayaç endeksinizi görür, ay sonunda bina doğalgaz faturanızı girerek paylaşımı kolayca yapabilirsiniz.

Maliyeti Ne Kadar?

Sistemin kurulumu ve maliyet için şirketimiz, arayarak keşif talebinde bulunmanız halinde, ücretsiz yerinde keşif yaparak maliyet bilgisini teklif şeklinde tarafınıza sunar. www.payolcer.com paylaşım portalın da aylık paylaşım işlemleri uzaktan okuma yöntemi ile yapıldığı için çok cüzi bir okuma bedeli tahsil edilir. Ayrıca portala ücretsiz üye olup göz ile yapılan okumaları kendiniz de ücretsiz paylaşım yapabilirsiniz.

Hangi Sayaçlara Uygulanır?

Standart üretilmiş tüm ısı sayaçları ve su sayaçları okunabilir. Ayrıca Atlas marka tüm kablolu, RF kalorimetre ve su sayaçları da bu sisteme tamamen uyumludur. Sistemin kurulumu ve maliyet için şirketimiz arayarak keşif talebinde bulunmanız halinde ücretsiz yerinde keşif yaparak maliyet bilgisi teklif şeklinde tarafınıza sunulur.