Atlas Sayaç Logosu

Ön Ödemeli Sistemler

On Odemeli Sistem

Tahsilat Sorununu Ortadan Kaldırın

Atlas Ön Yüklemeli Ultrasonik Tarımsal Sulama Sayacı, tarımsal sulama konusunda tüm ihtiyaçları karşılayacak nitelikte teknik özelliklere sahip ve yıllara dayanan saha tecrübesi sonucunda ortaya çıkmış komple bir çözümdür. Sulama suyu içerisindeki tortu ve materyallerden etkilenmeyen yapısı, yüksek güvenirlikte ölçüm sistemi ve ücretsiz olarak sunulan yönetim yazılımı ile sulama maliyetlerinin düşürülmesi ve verimliliğin arttırılmasını sağlar. Toplam su tüketim maliyetinde %40 a varan oranda tasarruf sağlar. Detaylar için arayın, ÜCRETSİZ DEMO imkanından yararlanın.

Atlas Yazılım
Ücretsiz uzaktan kontrol yazılımı ile tüm sayaçlarınızı uzaktan kontrol edin, açma/kapama işlemlerinizi yapın !
Ön Ödemeli
Ön Ödemeli
Ön Ödemeli

Tahsilat sorununu ortadan kaldırın

Uzaktan Kontrol
Uzaktan Kontrol
Uzaktan Kontrol

Cep telefonu ile uzaktan kontör yükleme ve açma/kapatma imkanı

Su Tasarrufu
Su Tasarrufu
Su Tasarrufu

%40'a varan su tasarrufu sağlayın

Ücretsiz Demo
Ücretsiz Demo
Ücretsiz Demo İmkanı

Ekonomik fiyat ve yüksek kalite ile ücretsiz demo kurulum

Tarımsal Sulama Çözümlerimiz

Ön Ödemeli Sulama Sayacı

Ön Ödemeli Sulama Sayacı

Ön ödeme yazılımı ve kart okuyucu ile yöneticilere kontör yükleme imkanı sunar. Hareketli parça içermediğinden, mekanik sayaçlara göre 2 kat daha uzun ömürlüdür.

Hidrolik Sulama Hidrantı

Hidrolik Sulama Hidrantı

Atlas, IoT Tipi Hidrolik Sulama Hidrantı (HSH-i-IoT) yeni nesil teknoloji ile donatılmış kaliteli ve profesyonel bir ekip tarafından geliştirilen bir ar-ge ürünüdür.

Sürgülü Vana

Sürgülü Vana

Sürgülü vana tam açık ya da tam kapalı olarak kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sonsuz dişli mil üzerine monte edilen sürgü, volan saat yönünde döndürülerek açılır.

Tarımsal Sulama Sistemlerimiz

Tarım arazileriniz için verimliliği ve tasarrufu artırarak daha güvenli sulama yapmanıza olanak sağlamak için bize ulaşın.